Kontakt

Vene 12,
10123 Tallinn
Eesti

 

Oleme avatud!

Täpsem info stuudiote kaupa

e-mail: kontakt@katariinagild.eu

 

Keraamika stuudio  E – L 11.00 – 18.00, P 11.00 – 16.00

Kadri Jäätma +372 5090812, kadri@siirup.eu

Ülle Rajasalu +372 5292273, yrajasalu@gmail.com
Marit Ditmann +372 5066169, marit.tedrekull@gmail.com
Jarõna Ilo +372 56475872, jaronailo@gmail.com
Jane Paadimeister +372 55697911, jagnatimofei@gmail.com

 

Ehtedisain  E – L 12 – 17

Krista Laos +372 53432552, krista.laos@gmail.com
Ülle Kõuts +372 56607897, ylle.kouts@gmail.com

 

Nahakunsti stuudio  E – L 12 – 17

Pille Kivihall +372 51938644, pillekiv@hotmail.com
Jane Rannamets-Heinsalu +372 5182385, jane.rannamets@gmail.com
Eve Hintsov +372 56919444, ehintsov@gmail.com

 

Tekstiilitööd  K – L  12-17
Ene Pars +372 5142679, enepars@neti.ee
Anni Kreem +372 5054223

 

Kaire Tali Stuudio N-L  12-17
Kaire Tali +372 58053166 kaire.tali@gmail.com

 

Kübarakoda  R – L   12-17

Elvira Liiver +372 5113234, elvidonna@gmail.com

 

Liivia Leškin stuudio 

Hetkel suletud. Palun võtke ühendust meili või telefoni teel

Liivia Leškin +372 5078247, liivialeshkin@gmail.com

 

Klaasikoda

Hetkel suletud. Palun võtke ühendust meili või telefoni teel

Viivi-Ann Keerdo +372 5188906, annkeerdo@gmail.com
Kai Koppel +372 5089105, koppel.kai@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

Üksikasjalisemad kontaktid ja asjakohaseid viiteid leiad iga töökoja leheküljelt!