Liivia Leškin stuudio

 

 

Kübarakoda on Katariina Gildi teine, 4. aprillil 1994.  aastal avatud kahe meistri koda. Projekt sai alguse Tallinna Raekoja  trepikäigus 1992. aasta Volbriööl Elvira Liiveri ja Liivia Leškini poolt avatud  poekesest "Tallinna Mütsid ja Mütsikesed".

Esimesed ehetega kaunistatud ja käsitsi valmistatud  peakatted võeti tegijate üllatuseks tallinlaste ja külaliste poolt väga soojalt  vastu. See andis kindlustunde teemaga edasi töötada. Nüüdseks on mõlemal  autoril Katariina Gildis oma näo ja käekirjaga meistrikoda.

Liivia Leškini stuudios on esindatud kõik teemad, mis  haakuvad moe ja Liivia loominguga - disainpeakatete ja -rõivaste kollektsioon,  tekstiilidisain ja moejoonistus. Stuudios on võimalik saada asjatundliku  moealast nõu ja abi. Autorikollektsiooni esemed saavad viimase lihvi kohapeal,  kunstniku ja kandja koostööna.

Liivia Leškin on sündinud 4. oktoobril 1956 Tallinnas.  Lõpetanud 1980.a  Eesti Riikliku  Kunstiinstituudi (Eesti Kunstiakadeemia) moekunsti erialal. Võtnud osa  paljudest näitustest ja moeüritustest. Eesti Kunstnike Liidu ja Eesti  Moekunstnike Ühenduse liige. Osaleb ka kunstnike ühenduses „ON Grupp“.

 

 


Kontaktid

tel:+372 6313131
tel:+372 5078247

Liivia Leškin
e-mail: liivialeskin@hot.ee
Lisaviited:
www.hot.ee/emyhendus
www.eaa.ee
www.liivia.ee
www.ongrupp.ee